Millenia hoop earrings, Triangle Swarovski Zirconia, Large :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Обетки

Millenia hoop earrings, Triangle Swarovski Zirconia, Large

9.450 ден.

Обетките од колекцијата Millenia дизајнирани од креативната директорка Giovanna Engelbert, со геометриски дизајн и минимална форма, даваат максимален впечаток и влијание.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5602230
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 4.4 cm x 0.5 cm
  • Тип на обетки Кругови