Harry Potter Hedwig :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Harry Potter Hedwig

12.900 ден.

Задолжително парче за обожавателите на Хари Потер, овој прекрасен приказ на Хедвиг ја носи магијата на светот на волшебниците во вашиот дом. Блескав со 336 страни на стручно обработен кристал, дизајнот го прикажува бувот придружник на Хари Потер кој седи на куп книги и држи плик во клунот. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5585969
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна • Жолта • Црвена
  • Димензија 5.2x2.7x45 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Zodiac Cancer Zodiac Cancer

Zodiac Cancer

6.290 ден.
-20 % BALLERINA UNDER BELL JAR BALLERINA UNDER BELL JAR

BALLERINA UNDER BELL JAR

14.900 ден. 11.920 ден.
-20 % Kris Bear '90s Party Kris Bear '90s Party

Kris Bear '90s Party

5.450 ден. 4.360 ден.
-53 % Swarovski Chinese Zodiac Snake Swarovski Chinese Zodiac Snake

Swarovski Chinese Zodiac Snake

15.400 ден. 7.315 ден.

Baby Animals Cheeky the Monkey

6.290 ден. Нема на залиха
-20 % My Little Kris Bear Picture Holder My Little Kris Bear Picture Holder

My Little Kris Bear Picture Holder

8.290 ден. 6.632 ден.
Ново Chubby Cats Blue Cat Chubby Cats Blue Cat
-30 % African Sunset Giraffe Nohea African Sunset Giraffe Nohea

African Sunset Giraffe Nohea

9.990 ден. 6.993 ден.