BIG BEN TOWER :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

BIG BEN TOWER

6.450 ден. 4.515 ден. -30 %

Совршен подарок за колекционерите на оваа колекција. Најзначајното обележје во Лондон, Биг Бен, изработен во модерна варијанта. Спектакуларна креација совршена за подарок.


  • Шифра 5428033
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 11 x 2.3 x 2.3 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

ANTHIAS FISH

19.300 ден. Нема на залиха

ROSE BOUQUET

9.450 ден.

CUTE BUDDHA

6.450 ден. Нема на залиха
Ново BABY'S PACIFIER BABY'S PACIFIER

BABY'S PACIFIER

1.850 ден. Нема на залиха
-50 % ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

3.850 ден. 1.925 ден.

KRIS BEAR - YOU'RE THE BEST

6.450 ден. Нема на залиха

My Little Kris Bear Mother & Baby

8.350 ден. Нема на залиха

BLOSSOMING ROSE

9.950 ден.

KITTEN

3.850 ден.