BIRTHDAY PRINCESS MO, MINI, A.E. 2020 :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

BIRTHDAY PRINCESS MO, MINI, A.E. 2020

1.850 ден.

Прославиваме 15 год постоење на нашиот лик Мо. Оваа фигура е изработена во light chrome efect ,а капата и ѕвончето во златен сјај. Совршен избор за подарок.


  • Шифра 5492747
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 2.9 x 1.8 x 2.6 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

YOUNG BALLERINA

9.450 ден.
Ново DREAMY THE ELEPHANT DREAMY THE ELEPHANT

DREAMY THE ELEPHANT

4.500 ден.

SWAN, LARGE

8.450 ден.

FLOWER DREAMS - FORGET-ME-NOT, LARGE

6.450 ден. Нема на залиха
-50 % ZODIAC - DETERMINED PIG ZODIAC - DETERMINED PIG

ZODIAC - DETERMINED PIG

3.850 ден. 1.925 ден.

LUCKY THE RABBIT

4.500 ден.

JUST MARRIED CAR

5.800 ден.
Ново BABY'S 1ST ROCKING HORSE BABY'S 1ST ROCKING HORSE

BABY'S 1ST ROCKING HORSE

3.150 ден. Нема на залиха

ZODIAC - MAJESTIC DRAGON

3.850 ден. Нема на залиха