BLUE JAY :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

BLUE JAY

7.450 ден. 5.960 ден. -20%

Да ја славиме убавината на природата со овој убавец, Blue Jay, кој стои елегантно на кристална гранка. Изработен од кристал на кој акцентот е ставен на сината,сивата и црна боја.


  • Шифра 5470647
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сина
  • Димензија 6.9 x 3.5 x 6.2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-30 % KRIS BEAR - SCORPIO KRIS BEAR - SCORPIO

KRIS BEAR - SCORPIO

3.450 ден. 2.415 ден.

ZODIAC - GRACIOUS RABBIT

4.250 ден. Нема на залиха

KRIS BEAR - HEART BALLOONS

8.750 ден. Нема на залиха

CHINESE ZODIAC - OX

25.700 ден. Нема на залиха

BALLERINA UNDER BELL JAR

11.500 ден. Нема на залиха
-30 % KRIS BEAR - LIBRA KRIS BEAR - LIBRA

KRIS BEAR - LIBRA

3.450 ден. 2.415 ден.
Ново TORTOISE TORTOISE

TORTOISE

21.000 ден.
-50 % Swarovski Chinese Zodiac Snake Swarovski Chinese Zodiac Snake

Swarovski Chinese Zodiac Snake

15.400 ден. 7.700 ден.
-30 % REPLICA MOUSE REPLICA MOUSE

REPLICA MOUSE

3.150 ден. 2.205 ден.

ROSE BOUQUET

9.950 ден.