Hyperbola set Heart, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ланче и обетки

Hyperbola set Heart, White, Rhodium plated

12.900 ден.

Сетот Hyperbola во форма на срце е убав начин да ја внесете страста во вашиот стил. Обложен со родиум и дизајниран како кафез во облик на срце за максимален волумен. За да се подобри ефектот на куполата ланчето е украсено со кружни проѕирни Сваровски кристали, поставени со помош на техниката шатонаж. Искомбинирајте го со алка од истата колекција за софистициран изглед. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5684383
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран • Кристални бисери
  • Димензија минимална должина: 38 cm максимална должина: 45 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија