Stella pendant White, Rose gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Stella pendant White, Rose gold-tone plated

9.450 ден.

Водич за големина
  • Шифра 5617766
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 38 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Златна
  • Материјал Розе позлата