Gema clip earrings, Multicolored, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Gema clip earrings, Multicolored, Gold-tone plated

11.500 ден.


  • Шифра 5600762
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 5.4 cm x 3.3 cm
  • Материјал Позлата
  • Боја Златна • Жолта • Црвена
  • Тип на обетки Клип обетки