Kris Bear Best Wishes :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Kris Bear Best Wishes

7.450 ден.

Мечињата на Swarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Совршен подарок за најдобриот пријател/ка.


  • Шифра 5557538
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сина • Жолта • Зелена
  • Димензија 5.3 x 4.4 x 3.5 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

SWAN, LARGE

8.450 ден.

KRIS BEAR - I TRAVEL THE WORLD

5.150 ден. Нема на залиха

ATLANTIC PUFFINS

12.500 ден.
-30 % JUST MARRIED CAR JUST MARRIED CAR

JUST MARRIED CAR

5.800 ден. 4.060 ден.

BALLERINA

25.700 ден.
Ново BLUE JAY BLUE JAY

BLUE JAY

7.450 ден.
Ново Harry Potter Hedwig Harry Potter Hedwig

Harry Potter Hedwig

9.950 ден.