KRIS BEAR - FORGET-ME-NOT :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - FORGET-ME-NOT

6.290 ден.

Мечињата на Swarovski Kris Bear се омилени меѓу колекционерите веќе 25 години. Овојпат преслаткото мече е со букет и е совршен подарок за изразување благодарност на драга личност.


  • Шифра 5427993
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сина
  • Димензија 3.1 x 2.9 x 2.2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Chubby Cats Yellow Cat Chubby Cats Yellow Cat
Ново Zodiac Pisces Zodiac Pisces

Zodiac Pisces

6.290 ден.
-20 % BALLERINA UNDER BELL JAR BALLERINA UNDER BELL JAR

BALLERINA UNDER BELL JAR

14.900 ден. 11.920 ден.

Tortoise

25.000 ден.
Ново Chubby Cats Blue Cat Chubby Cats Blue Cat

DUCKS

6.290 ден. Нема на залиха

SWAN COUPLE

20.000 ден.
Ново Kris Bear A Daisy for You Kris Bear A Daisy for You