Zodiac Taurus :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Zodiac Taurus

5.450 ден.

Фигурата на Бик е дизајнирана со прецизно сечење на кристалот кој е врежан во метал во златна боја со 98 аспекти кои претставуваат бик со ливадски цвет. Подарете си го ова посебно парче на себе или на некој што го слави својот роденден. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5670103
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Димензија 2.8 x 2.5 x 4.4 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

KRIS BEAR - FORGET-ME-NOT

5.450 ден. Нема на залиха
Ново Zodiac Gemini Zodiac Gemini

Zodiac Gemini

5.450 ден.

Jungle Beats Yellow Parakeet Lechee

7.450 ден. Нема на залиха

Baby Animals Cheeky the Monkey

5.450 ден. Нема на залиха
Ново Chubby Cats Blue Cat Chubby Cats Blue Cat

Chubby Cats Blue Cat

5.450 ден. Нема на залиха

Frog Prince

5.450 ден.
Ново Kris Bear Always Together Kris Bear Always Together

OWL COUPLE

11.500 ден.

ZODIAC - GRACIOUS RABBIT

4.750 ден. Нема на залиха