Kris Bear Happy Together :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Kris Bear Happy Together

10.900 ден.

Мечињата на Swarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Совршен подарок за најдобриот пријател/ка.


  • Шифра 5558892
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева • Зелена • Црвена
  • Димензија 4.1 x 5.7 x 3.3 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Zodiac Aries Zodiac Aries

Zodiac Aries

6.290 ден.

SWAN COUPLE

20.000 ден.
Ново Kris Bear Always Together Kris Bear Always Together
Ново Chubby Cats Pink Cat Chubby Cats Pink Cat
-20 % KRIS BEAR - SWEET AS HONEY KRIS BEAR - SWEET AS HONEY

KRIS BEAR - SWEET AS HONEY

6.290 ден. 5.032 ден.

DUCKS

6.290 ден. Нема на залиха
-20 % Kris Bear Best Wishes Kris Bear Best Wishes

Kris Bear Best Wishes

8.290 ден. 6.632 ден.
-20 % Kris Bear Skaterbear Kris Bear Skaterbear

Kris Bear Skaterbear

6.990 ден. 5.592 ден.