Signum Swan, Small :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Signum Swan, Small

8.290 ден.

Ова мало украсно парче е инспирирано од новото лого на Swarovski Swan. Дизајниран од Martin Zendron, изработен е од проѕирен кристал со 236 аспекти, главата и вратот на лебедот се обликувани за да формираат елегантно „S“ за Сваровски. Гледајќи кон иднината, со кренати крила и подготвени за полетување, овој грациозен дизајн ја слави уникатната изработка и наследството на брендот на модерен и софистициран начин. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5613254
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 5 cm x 2.8 cm x 3.6 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-20 % Kris Bear Best Wishes Kris Bear Best Wishes

Kris Bear Best Wishes

8.290 ден. 6.632 ден.
-20 % My Little Kris Bear Picture Holder My Little Kris Bear Picture Holder

My Little Kris Bear Picture Holder

8.290 ден. 6.632 ден.

ZODIAC - MAJESTIC DRAGON

5.490 ден. Нема на залиха
Ново Chubby Cats Blue Cat Chubby Cats Blue Cat
-20 % Kris Bear Skaterbear Kris Bear Skaterbear

Kris Bear Skaterbear

6.990 ден. 5.592 ден.

ZODIAC - GRACIOUS RABBIT

5.490 ден. Нема на залиха

Tortoise

25.000 ден.
-30 % African Sunset Giraffe Nohea African Sunset Giraffe Nohea

African Sunset Giraffe Nohea

9.990 ден. 6.993 ден.
Ново Chubby Cats Yellow Cat Chubby Cats Yellow Cat