Kris Bear Birthday Bears :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Kris Bear Birthday Bears

9.950 ден.

Забавата за 30-годишнината од нашата икона Kris Bear започна. Сега во живи бои и за прв пат, славеничкиот дизајн, го вклучуваат овој среќен пар во розова и зелена боја кои носат роденденска торта. Оваа разиграна фигура ќе донесе чувство на радост во вашиот дом и ќе биде значаен додаток во вашата колекција на Kris Bears. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5639858
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 4.1 cm x 3 cm x 5.9 cm
  • Боја Розева • Зелена

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

HEDGEHOG WITH APPLE

5.450 ден. Нема на залиха

Tortoise

21.000 ден. Нема на залиха

KRIS BEAR - SWEET AS HONEY

5.450 ден. Нема на залиха
Ново Kris Bear Una Bear Kris Bear Una Bear

Kris Bear Una Bear

5.450 ден.