Constella drop earrings Oval cut, Blue, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Constella drop earrings Oval cut, Blue, Rhodium plated

8.990 ден.

Убавината на кристалите е инкапсулирана во овие блескави обетки од семејството Constella. Секое парче е обложено со родиум и е прикачено на кристализиран мини обрач на кој се наоѓа овален син кристал опколен со кружни проѕирни кристали. Прекрасен избор од нашата галаксија на накит осветлена со ѕвезди. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5671817
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Родиран
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 2 x 1 cm
  • Боја Сребрена • Сина