Dulcis clip earrings, Cushion cut crystals, Purple :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Dulcis clip earrings, Cushion cut crystals, Purple

11.500 ден. 8.050 ден. -30%

Колекцијата Dulcis дизајнирана од креативната директорка Giovanna Engelbert е инспирирана од поп-арт културата и има разигран и специфичен дизајн. Овие уникатни обетки можете да ги носите самостојно или да ги искомбинирате со накит од истата колекција за максимален ефект.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5613729
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 3.2 cm x 2.6 cm
  • Материјал Комбинирани метали
  • Тип на обетки Клип обетки
  • Боја Жолта • Виолетова