Stella set, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ѓердан и обетки

Stella set, White, Rhodium plated

12.500 ден.


  • Шифра 5622729
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38 cm x 2.3 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија