Little Star Ornament :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Украс

Little Star Ornament

2.950 ден.

Оваа ѕвезда со сигурност ќе му даде сјај и Божиќна атмосфера на вашиот дом. Украс прикладен за елка или совршен подарок за божиќните празници. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5574358
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна • Сребрена
  • Димензија 4.9 x 3.8 x 0.7 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија