Millenia set, Octagon cut Swarovski Zirconia, Pink, Rose-gold :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ѓердан и обетки

Millenia set, Octagon cut Swarovski Zirconia, Pink, Rose-gold

12.900 ден.


  • Шифра 5620548
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 38 cm
  • Боја Златна • Розева
  • Материјал Розе позлата