Stella hoop earrings, Star, White, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Stella hoop earrings, Star, White, Rose-gold tone plated

11.500 ден. 9.200 ден. -20%


  • Шифра 5617769
  • Гаранција 24 месеци
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 4 cm x 2.4 cm
  • Боја Златна • Розева
  • Материјал Розе позлата