Stella set, Star, White, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ланче и обетки

Stella set, Star, White, Rose-gold tone plated

12.500 ден.


  • Шифра 5622730
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 38 cm x 2.3 cm
  • Боја Златна • Розева
  • Материјал Розе позлата

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија