EIFFEL TOWER :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

EIFFEL TOWER

4.500 ден.

Целосно изработена од безбоен кристал, оваа репродукција на познатата челична дама изработена од Густав Ајфел ќе ги воодушеви љубителите на Париз. Декоративен украс. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5038300
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 9.1 x 3.6 x 3.6 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

SWAN COUPLE

15.900 ден. Нема на залиха

BABY TORTOISES

3.150 ден.

STATUE OF LIBERTY

9.650 ден. Нема на залиха
-30 % KRIS BEAR - BEST FRIENDS KRIS BEAR - BEST FRIENDS

KRIS BEAR - BEST FRIENDS

8.350 ден. 5.845 ден.

OWL COUPLE

9.650 ден.
-30 % Ново REPLICA HEDGEHOG REPLICA HEDGEHOG

REPLICA HEDGEHOG

3.150 ден. 2.205 ден.
Ново Kris Bear Happy Together Kris Bear Happy Together