Millenia stud earrings, Trilliant cut crystal, White, Rhodium :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Millenia stud earrings, Trilliant cut crystal, White, Rhodium

5.450 ден.


  • Шифра 5619498
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 0.7 cm x 0.4 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија