Millenia hoop earrings, Triangle Swarovski Zirconia, Small :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Millenia hoop earrings, Triangle Swarovski Zirconia, Small

5.450 ден.


  • Шифра 5632467
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 1.5 cm x 0.5 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки