Hollow hoop earrings, White, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Hollow hoop earrings, White, Rose-gold tone plated

11.500 ден.

Hollow колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5636502
  • Гаранција 24 месеци
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 3.9 cm x 2.3 cm
  • Боја Златна • Розева
  • Материјал Розе позлата