Hollow pendant, Small, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Ланче

Hollow pendant, Small, White, Rhodium plated

9.950 ден.

Hollow колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5636497
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 75 cm x 1.2x1.8 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок