Dextera drop earrings Mixed cuts, White, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Dextera drop earrings Mixed cuts, White, Gold-tone plated

9.790 ден.

Оставете силен впечаток со овие скулпторски обетки од семејството Декстера. Секое парче е обложено во златни тонови и има два кристали во форма на круша и октагон, поврзани со деликатна врска. Спојте ги овие смели шик обетки со приврзокот од истата колекција за впечатлив изглед. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5663265
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 5.4 x 1.4 cm
  • Материјал Позлата