Generation clip earrings, Long, White, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Обетки

Generation clip earrings, Long, White, Rose-gold tone plated

7.450 ден.


  • Шифра 5636508
  • Гаранција 24 месеци
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 5cm x 1.1cm
  • Материјал Розе позлата
  • Боја Розева