Lilia drop earrings, Butterfly, Long, Multicolored, Rose-gold :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Обетки

Lilia drop earrings, Butterfly, Long, Multicolored, Rose-gold

7.950 ден.


  • Шифра 5636425
  • Гаранција 24 месеци
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 7 cm
  • Боја Златна • Сина • Розева • Зелена • Црвена • Виолетова
  • Материјал Розе позлата