Lilia Y necklace, Butterfly, White, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Ѓердан

Lilia Y necklace, Butterfly, White, Rose-gold tone plated

9.950 ден.

Водич за големина
  • Шифра 5636419
  • Гаранција 24 месеци
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Боја Златна • Сребрена • Розева
  • Материјал Розе позлата