Generation clip earrings, Long, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Generation clip earrings, Long, White, Rhodium plated

7.450 ден.


  • Шифра 5636510
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 5 cm x 1.1 cm