Generation drop earrings, Long, White, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Обетки

Generation drop earrings, Long, White, Gold-tone plated

7.450 ден.


  • Шифра 5636514
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 5 cm x 1.1 cm
  • Материјал Позлата