Generation pendant, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Generation pendant, White, Rhodium plated

8.750 ден.

Водич за големина
  • Шифра 5636512
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 60 cm x 1.7 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок