Latisha earring jackets, Flower, Pink, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Latisha earring jackets, Flower, Pink, Rhodium plated

6.250 ден.


  • Шифра 5636486
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена • Розева
  • Материјал Родиран
  • Димензија 2.8 cm x 1.25 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки