Crystalline ballpoint pen Green :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Пенкало

Crystalline ballpoint pen Green

3.450 ден.

Со ова кристално хемиско пенкало, секој збор може да се напише со софистицираност. Металното буре е изработено во живописно зелена боја и има осум фацетирани страни во знак на октагонално лого на Сваровски. Користејќи ја препознатливата техника Crystalline, тоа е исполнето со преку 400 кристали во зелена боја и е комплетирано со механизам за вртење за лесна употреба. Одличен подарок за себе или за креативната сакана личност.


  • Шифра 5669934
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Комбинирани метали
  • Боја Зелена