Millenia drop earrings, Octagon cut, Pink, Rose gold-tone :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Millenia drop earrings, Octagon cut, Pink, Rose gold-tone

7.450 ден.


  • Шифра 5619502
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 2.2 cm x 1 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Боја Златна • Розева
  • Материјал Розе позлата