Millenia drop earrings, Pear cut, Yellow, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Обетки

Millenia drop earrings, Pear cut, Yellow, Gold-tone plated

6.750 ден.


  • Шифра 5619495
  • Гаранција 24 месеци
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 2.1 cm x 1 cm
  • Материјал Позлата
  • Боја Златна • Жолта