Millenia drop earrings, Multicolored, Mixed metal finish :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Обетки

Millenia drop earrings, Multicolored, Mixed metal finish

8.750 ден.


  • Шифра 5619496
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна • Сребрена • Розева • Црвена
  • Материјал Родиран • Розе позлата
  • Димензија 2 cm x 1 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки