Gema necklace, Green, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Gema necklace, Green, Gold-tone plated

30.000 ден.

Gema колекцијата никогаш не престанува да изненадува со својата мешавина на живописни бои и форми. Хипнотички нијанси на зелена боја која се движи од темно до светло зелена. Секој кристал е поставен во блескава позлатена основа. Посегнете по ова парче за да внесете волшебна боја во вашиот изглед. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5613735
  • Гаранција 24 месеци
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Димензија 36cm/40cm x 2.1 cm
  • Материјал Позлата
  • Боја Златна • Жолта • Зелена