Ginger layered pendant, Green, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Ginger layered pendant, Green, Gold-tone plated

8.750 ден.

Водич за големина
  • Шифра 5642947
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 38 cm x 2.3 x 2 cm
  • Материјал Позлата
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Златна • Зелена