KRIS BEAR - CANCER :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.




Украс

KRIS BEAR - CANCER

3.450 ден.

Мечињата на Swarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овој пат во зодијак верзија со симбол на знакот Рак, представено е мече што држи кристал во црвена боја кој го означува Ruby, каменот на месец јули.


  • Шифра 5396299
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Црвена
  • Димензија 3.1 x 2 x 2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-50 % RACCOON RACCOON

RACCOON

7.700 ден. 3.850 ден.

ZODIAC - DECISIVE ROOSTER

3.850 ден. Нема на залиха

LUCKY THE RABBIT

4.500 ден. Нема на залиха

ATLANTIC PUFFINS

11.600 ден.
-30 % BIG BEN TOWER BIG BEN TOWER

BIG BEN TOWER

6.450 ден. 4.515 ден.

FROG PRINCE

4.500 ден.

DUCKS

5.150 ден.

JUST MARRIED CAR

5.800 ден.

CUTE BUDDHA

6.450 ден. Нема на залиха