KRIS BEAR - I TRAVEL THE WORLD :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - I TRAVEL THE WORLD

5.150 ден.

Мечињата на Сваровски Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Ова преслатко мече е совршен подарок за сите љубители на патувања низ светот.


  • Шифра 5491972
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 4.1 x 4.2 x 3.6 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

ZODIAC - DECISIVE ROOSTER

3,850 ден. Нема на залиха
Ново SHELLY THE TURTLE SHELLY THE TURTLE

SHELLY THE TURTLE

4,500 ден.

LUCKY THE RABBIT

4,500 ден.
Ново BABY'S PACIFIER BABY'S PACIFIER

BABY'S PACIFIER

1,850 ден. Нема на залиха
-30 % NEW YORK APPLE, LARGE NEW YORK APPLE, LARGE

NEW YORK APPLE, LARGE

6,450 ден. 4,515 ден.

EIFFEL TOWER

4,500 ден. Нема на залиха
-30 % LOCOMOTIVE LOCOMOTIVE

LOCOMOTIVE

4,500 ден. 3,150 ден.

REPLICA CAT

3,150 ден.
-30 % LABRADOR PUPPY, STANDING LABRADOR PUPPY, STANDING

LABRADOR PUPPY, STANDING

3,850 ден. 2,695 ден.