Meteora set White, Rose gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ланче и обетки

Meteora set White, Rose gold-tone plated

10.900 ден.

Овој сет инспириран од галаксијата ќе донесе блескавост на секој стил. Обложен е со розова позлата и има куполен мотив на метеор кој е прекрасно украсен со снежна покривка од јасни тркалезни кристали во различни големини.. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5683451
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Димензија минимална должина: 40 cm максимална должина: 47 cm
  • Материјал Розе позлата