KRIS BEAR - LEO :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - LEO

3.450 ден. 2.415 ден. -30%

Мечињата на Сваровски Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овој пат во зодијак верзија со симбол на знакот Лав, представено е мече што држи кристал во зелена боја кој го означуваPeridot, каменот на месец Август.


  • Шифра 5396280
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Зелена
  • Димензија 3.3 x 3.1 x 2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-30 % REPLICA HEDGEHOG REPLICA HEDGEHOG

REPLICA HEDGEHOG

3.150 ден. 2.205 ден.

My Little Kris Bear Mother & Baby

9.950 ден. Нема на залиха
-20 % BLUE JAY BLUE JAY

BLUE JAY

7.450 ден. 5.960 ден.

CHINESE ZODIAC - OX

25.700 ден. Нема на залиха

SWAN, LARGE

8.450 ден.
-50 % Swarovski German Shepherd Swarovski German Shepherd

Swarovski German Shepherd

7.700 ден. 3.850 ден.

ROSE BOUQUET

9.950 ден.
Ново Kris Bear Happy Together Kris Bear Happy Together

Kris Bear Happy Together

9.950 ден. Нема на залиха

BALLERINA UNDER BELL JAR

11.500 ден. Нема на залиха