KRIS BEAR - LIBRA :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - LIBRA

3.450 ден. 2.415 ден. -30%

Мечињата на Сваровски Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овој пат во зодијак верзија со симбол на знакот Вага, представено е мече што држи кристал во светло розева боја кој го означува Opal, каменот на месец октомври.


  • Шифра 5396284
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 3.1 x 2 x 2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

KRIS BEAR - FORGET-ME-NOT

5.150 ден. Нема на залиха

BLOSSOMING ROSE, RED

11.500 ден. Нема на залиха

KRIS BEAR - YOU'RE THE BEST

7.450 ден. Нема на залиха

OWL COUPLE

9.950 ден. Нема на залиха
-30 % REPLICA CAT REPLICA CAT

REPLICA CAT

3.150 ден. 2.205 ден.

BLOSSOMING ROSE

11.500 ден. Нема на залиха
-30 % KRIS BEAR - LEO KRIS BEAR - LEO

KRIS BEAR - LEO

3.450 ден. 2.415 ден.
Ново Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large

Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large

2.250 ден. Нема на залиха