KRIS BEAR - PISCES :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - PISCES

3.450 ден.

Мечињата наSwarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овојпат во зодијак верзија со симболот на знакот Риби.


  • Шифра 5396294
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сина
  • Димензија 3.3 x 3.1 x 2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

ATLANTIC PUFFINS

11.600 ден.

BIRTHDAY PRINCESS MO, MINI, A.E.

1.850 ден. Нема на залиха

JUST MARRIED CAR

5.800 ден.
Ново Kris Bear Happy Together Kris Bear Happy Together

DUCKS

5.150 ден.

My Little Kris Bear Mother & Baby

8.350 ден. Нема на залиха