KRIS BEAR - SWEET AS HONEY :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - SWEET AS HONEY

5.450 ден.

Мечињата на Swarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Кажете и на саканата дека е слатка како мед со ова мече со тегличка мед .


  • Шифра 5491970
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Жолта
  • Димензија 3.2 x 4.1 x 3 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Asian Symbols Rabbit Asian Symbols Rabbit

Asian Symbols Rabbit

9.950 ден. Нема на залиха

Tortoise

21.000 ден. Нема на залиха

HEDGEHOG WITH APPLE

5.450 ден. Нема на залиха

Baby Animals Plushy the Panda

5.450 ден. Нема на залиха

OWL COUPLE

11.500 ден.

ZODIAC - GRACIOUS RABBIT

4.750 ден. Нема на залиха
Ново Kris Bear Happy Together Kris Bear Happy Together

Kris Bear Happy Together

9.950 ден. Нема на залиха