KRIS BEAR - TAURUS :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - TAURUS

3.450 ден.

Мечињата на Swarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овојпат во зодијак верзија со симболот на знакот Бик.


  • Шифра 5396295
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Зелена
  • Димензија 3.3 x 3.1 x 2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

ROSE BOUQUET

9.450 ден.

DUCKS

5.150 ден.
Ново Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large

Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large

2.250 ден. Нема на залиха

NEW YORK APPLE, SMALL

3.850 ден. Нема на залиха

FLOWER DREAMS - RED ROSE, LARGE

6.450 ден. Нема на залиха
-30 % Ново REPLICA HEDGEHOG REPLICA HEDGEHOG

REPLICA HEDGEHOG

3.150 ден. 2.205 ден.