Mesmera drop earrings Mixed cuts, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Mesmera drop earrings Mixed cuts, White, Rhodium plated

8.990 ден.


  • Шифра 5661683
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 2.2 x 0.9 cm