LABRADOR PUPPY, STANDING :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

LABRADOR PUPPY, STANDING

3.850 ден. 1.925 ден. -50 %

Покажете ја вашата лојалност кон саканата/от со овој пресладок украс од кученце лабрадор, симбол на верност и долгогодишна љубов.


  • Шифра 5400141
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 3.2 x 4 x 1.9 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

KRIS BEAR - GRADUATION

5.150 ден. Нема на залиха

SWAN, LARGE

8.450 ден.

ROSE BOUQUET

9.650 ден.

OWL COUPLE

9.650 ден.

CUTE BUDDHA

6.450 ден. Нема на залиха
-30 % BIG BEN TOWER BIG BEN TOWER

BIG BEN TOWER

6.450 ден. 4.515 ден.
-50 % ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

3.850 ден. 1.925 ден.